İADE HAKKI VE PROSEDÜRÜ

ALICI kargoyu teslim aldıktan sonra da ürünün hatalı gönderimi, arızalı çıkması gibi durumlarda ürünü iade edebilir. Bu durumda ALICI' nın kargo ücreti ürünün iade ücreti de SATICI' ya aittir. Bu durumlarda ALICI isterse siparişi iptal edip ürün bedelinin iadesini de talep edebilir. Ürünün poşetinin açılması durumunda iade kabul edilmeyecektir.

MADDE 9- iPTAL HAKKI

9.1- Siparişinizi verdikten sonra sipariş durumunuzu izleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verilene kadar (en geç 3 iş günü) siparişinizi müşteri hizmetlerini telefonla arayarak iptal ettirebilirsiniz. Mail ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İptal edilen siparişlerin iadesi en geç 10 iş günü içinde gerçekleştirilir. İptal edilen siparişlerle alakalı olarak ALICI' ya herhangi bir ceza veya kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

9.2- Eğer siparişiniz karoya verildi ise siparişinizi iptal edemezsiniz. Bu durumda 7 iş günü içinde CAYMA hakkınızı veya İADE hakkınızı kullanabilirsiniz.

MADDE 10- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI' nın veya SATICI' nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI iş bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI

Bravo E Ticaret Tekst. Gıda Tarm. Hayv. Yem Mad. Slh. Tsr. İmlt. San. Tic. Ltd. Şti

ALICI

{TESLIMATALICI}